Najlepsze pomysły na niebanalny prezent na walentynki

Najlepsze pomysły na niebanalny prezent na walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi zagwozdka – co też kupić ukochanej czy ukochanemu. Warto przy tej okazji pomyśleć o czymś nietypowym, ale i ciekawym pod względem wykonania i designu. Oto najlepsze pomysły na walentynkowy prezent.

Biurkowy dzwonek

Tylko dla par, które nie mają sobie nic do ukrycia! Kto powiedział, że dzwonek na biurko musi być nudny i sztampowy. Dlatego do klasycznej formy tego przedmiotu dołączono krótki, ale treściwy napis – ring for sex. Dzięki temu Twoja druga połówka będzie mogła łatwo zakomunikować Ci, że czas już na małe co nieco.

Kieliszek butelka wina

Wśród wielu gadżetów do kuchni z 4gift.pl można znaleźć także coś, co niekoniecznie kojarzy się z gotowaniem. Oryginalny kieliszek do wina nie robiłby wrażenia, gdyby od nóżki nie przemieniał się w całkiem sporych rozmiarów butelkę. Dla smakoszy wina i osób, które zarzekają się, że one wypiły tylko jeden kieliszek.

Kubki his / hers

Fajny zestaw, który sprawi przyjemność każdej ze stron – tak tej kupującej, jak i obdarowanej. Kubki z uszami w kształcie tradycyjnych znaków ‘ONA’ oraz ‘ON’ i napisem doskonale sprawdzą się we wspólnej kuchni i przy porannej kawie we dwoje. Ciekawy pomysł dla par myślących tak samo.

Kubek miś / panda

Niezwykły kubek magiczny dla niej, który w zimnym jest słodkim misiem o ciemnym kolorze skóry, podczas gdy z gorącą herbatą staje się pięknym, białym misiem panda. Całość jest doskonale wykonana a przy tym wykorzystana – uszy misia to jednocześnie uszy do podnoszenia kubka.

Solniczka i pieprzniczka – różdżki

Tym razem nie jest to jednak prezent dla miłośników Harry’ego Pottera, ale zwyczajne, bajkowe magiczne różdżki, które na samym końcu gwiazdek, które je zwieńczają, mają dziurki, którymi wprost na potrawy sypiemy sól i pieprz. Fajny i prosty gadżet do kuchni.

Stempel I Love You

Na koniec coś śmiesznego i drobnego, a przy tym bardzo miłego. Stemple na ciastka z wyznaniem miłości – może być coś bardziej romantycznego?