Stara Izba – restauracja na każdą okazję

Stara Izba to idealne połączenie tradycji z nowoczesnością. Nazwy potraw znajdujących się w menu brzmią znajomo, ale z pewnością zaserwowane danie w niczym nie przypomina nudnego obiadu. Czego można się spodziewać odwiedzając to miejsce?

Każda okazja jest dobra

Stara Izba urządzona jest w tradycyjnym, rustykalnym stylu, czym przypomina staropolskie karczmy. Wnętrze jest bardzo przytulne i kameralne, lecz bez problemu da się w nim przygotować przyjęcie dla większej liczby osób. To idealna restauracja na firmową imprezę integracyjną, przyjęcie urodzinowe czy weekendowy wypad z paczką znajomych, ale sprawdzi się także jako miejsce na nastrojową randkę czy rodzinny obiad z dziećmi.

Walentynki, Tłusty Czwartek, Andrzejki – można mieć pewność, że Stara Izba przygotuje z takiej okazji specjalne menu oraz dodatkowe atrakcje dla biesiadników. W święta goście hotelowi również mogą liczyć na niebanalne menu odwołujące się do tradycyjnych, wielkanocnych albo bożonarodzeniowych potraw.

Ucztowanie na świeżym powietrzu

Jeśli gości chcą się bawić na dworze, nie ma żadnego problemu. Wokół restauracji jest rozległy teren przygotowany na takie właśnie okazje, a pod chmurką można się rozkoszować specjałami lokalnej kuchni także zimą.

Na gości czeka grill, a na nim wyroby z restauracyjnej wędzarni. Jest też ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz autorskie dania szefa kuchni podawane razem z rozgrzewającymi napojami. Kto chce, może swoją biesiadę połączyć z aktywnością fizyczną, wybierając się na spacer albo korzystając z rozlicznych sportowych atrakcji, jakie znajdują się w pobliżu Izby.

Jedzenie także na wynos

Jeśli jest problem z przyjazdem do restauracji, zawsze można zamówić ulubioną potrawę na wynos. Dania są oczywiście przygotowywane w kuchni Starej Izby, dokładnie tak samo, jak przysmaki serwowane w restauracji. Zamówienie przywozi kurier w przeciągu maksymalnie kilkadziesiąt minut.

Jak zarezerwować miejsce?

Restauracja Stara Izba znajduje się na terenie ośrodka konferencyjno-wypoczynkowego Rancho pod Bocianem. Ośrodek leży około 20 km od Warszawy, w miejscowości Przypki, gdzie bardzo łatwo dojechać samochodem – na terenie Rancha jest rozległy parking.

Restauracja czynna jest w weekendy. Miejsce można zarezerwować telefonicznie lub drogą mailową.