4 pomysły na wyjątkowy kinderbal

4 pomysły na wyjątkowy kinderbal

Okazji ku temu, aby zorganizować niezapomniane przyjęcie dla dziecka jest wiele. Najbardziej oczywistą są urodziny młodego człowieka. Warto jednak pomyśleć o ciekawej imprezie także w okresie karnawału, który sam z siebie stwarza okazję do zabawy. Zastanawiasz się, jak urozmaicić takie przyjęcie? Oto kilka atrakcji, które sprawdzą się niezawodnie.

Duże przyjęcie dla dzieci wymaga wyjątkowej oprawy. Jeśli na imprezę dziecka zaprosiłeś kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, zadbaj o to, aby była niezapomniana. Te dodatkowe atrakcje będą strzałem w dziesiątkę.

1. Foto-budka

Zdjęcia robimy dziś niemal nieustannie. Zwłaszcza dzieci i młodzież chętnie sięgają po swoje smartfony. Najlepsze zdjęcia? To oczywiście selfie, które potem można wstawić na Instagrama lub profil w innych social mediach. Te z imprezy mogą być bardziej wyjątkowe i nietypowe, gdy na sali pojawi się specjalna foto budka – taka, w której uczestnicy będą mogli samodzielnie „zaprojektować” zabawne zdjęcia. Można ją obecnie zamówić z wieloma zabawnymi akcesoriami – np. dodatkowymi maskami czy nakryciami głowy – co sprawia, że zabawa jest jeszcze lepsza!

2. Czekoladowa fontanna

Dobra impreza dla dzieci nie obędzie się bez smacznego jedzenia, a przede wszystkim bez słodyczy. Możesz jednak zwykłe ciastka czy tort zastąpić (lub uzupełnić) czymś naprawdę wyjątkowym. Mowa o czekoladowej fontannie. Jak to działa? Płynna czekolada umieszczona w specjalnej fontannie staje się dodatkiem do rozmaitych przekąsek na specjalnych patyczkach. Zamoczyć w niej można np. kawałki owoców, ciasteczka czy pianki. Zabawa jest doskonała, a każdy z uczestników dziecięcej imprezy może samodzielnie stworzyć swój deser. Warto się nad tym zastanowić!

3. Pokaz magii

Nic nie wprawia w zachwyt tak, jak magiczne sztuczki wykonane przez sprawnego i kreatywnego iluzjonistę. Dzieci będą zachwycone „znikaniem” i pojawianiem się przedmiotów i innymi sztuczkami – wykonywanymi zarówno „z bliska”, jak i na większej scenie. Zwłaszcza na większych imprezach popularnością cieszą się występy artystów takich jak Czarek Czaruje czy Just Edi Show. Ich niezwykłe umiejętności „magiczne” połączone z wyjątkową zdolnością do nawiązania kontaktu z młodszymi widzami po prostu działają.

4. Event tematyczny

Imprezę dla dzieci możesz zorganizować na specjalnej, tematycznej sali zabaw. To miejsce, które stworzy przestrzeń pobudzającą wyobraźnię uczestników. Mogą się oni tam zamienić np. w groźnych piratów podbijających nowe lądy, podróżników w czasie i przestrzeni, średniowieczne księżniczki i rycerzy czy postaci z ulubionej bajki – możliwości jest naprawdę wiele. Zabawa w takim miejscu odbywa się pod okiem doświadczonego animatora, co gwarantuje jej bezpieczeństwo, ale i inspirujący charakter.

To oczywiście nie koniec możliwości – liczba atrakcji, które przyciągną uwagę młodszych i starszych uczestników rośnie z roku na rok. Pamiętaj jednak, aby kinderbal zaplanować z myślą o zainteresowaniach jego uczestników oraz czasie, jaki zostanie poświęcone na imprezę. Dzięki temu dobierzesz dodatkowe elementy, które na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości.