Dbaj o swoje zdrowie!

Co raz więcej firm, w ramach benefitów dla swoich pracowników decyduje się na pakiety medyczne. Bardzo często pracownik dostęp do podstawowego pakietu ma za symboliczną złotówkę, a jeśli chce korzystać z pakietu pracowniczego w wersji rozszerzonej, musi dopłacić określoną w umowie kwotę, jednak to wciąż się opłaca! Cena pakietu medycznego jest zdecydowanie niższa, niż jednorazowa wizyta u dobrego specjalisty, a jakość oferowanych usług jest bardzo wysoka. Personel, który możemy spotkać w centrach medycznych to wykwalifikowani specjaliści w różnych dziedzinach m.in lekarze pediatrzy, fizjoterapeuci, chirurdzy, ginekolodzy czy okuliści.

Szybkie terminy wizyt

Pakiety medyczne dla firm mają wiele zalet, jednymi z nich są szybkie terminy wizyt oraz dostępność lekarzy. Firma podpisując umowę z jednostką świadczącą usługi medyczne dla firm ustala maksymalne terminy oczekiwania na wizytę – jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pacjent ma pewność, że uda mu się dostać do specjalisty wtedy kiedy zajdzie taka potrzeba. Świetnym rozwiązaniem jest także możliwość rejestracji do lekarza bądź na badania przez stronę internetową, aplikacje lub infolinię – pacjent może zarejestrować się na wizytę o każdej porze, a przede wszystkim nie traci cennego czasu na dodzwonienie się do przychodni, które często jest niemożliwe! Korzystając z serwisu online można zamówić receptę, umówić się na teleporadę lub skorzystać z natychmiastowej pomocy medycznej – tak zwana hot linia.

Różnorodność specjalistów

Kiedyś, pakiet pracowniczy LuxMed czy Tu Zdrowie kojarzone były z badaniem medycyny pracy – pobraniem krwi, okulistą, EKG… Teraz pacjenci i ich rodziny mają dostęp do najlepszych specjalistów z różnych dziedzin zaczynając od położnej, a kończąc na ortopedzie. Wszyscy lekarze mają dostęp do elektronicznego profilu pacjenta, dzięki czemu na bieżąco analizują wyniki badań, a ich spojrzenie na pacjenta jest kompleksowe, a co za tym idzie bardzo skuteczne. Po wizycie, pacjent ma możliwość zadania pytania lekarzowi również za pomocą aplikacji, co zdecydowanie ułatwia komunikację czy zamówienie następnej recepty.

Wysoka jakość usług

Oferowane przez firmy pakiety medyczne to narzędzie skuteczne i najpewniej jeden z najbardziej cenionych przez pracowników dodatków, który daje możliwość niesamowitych oszczędności nie tylko pieniędzy, ale także czasu. Każdy pacjent ma możliwość wyboru lekarza, a także sprawdzenia opinii o nim na stronie internetowej. Po wizycie na e-mail bardzo często przychodzą ankiety, dzięki którym jakość usług w centrach medycznych jest na wysokim poziomie.