Nowy start, nowe mieszkanie dla młodego małżeństwa

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To początek wspaniałej przygody, która często ma ciąg dalszy, gdy dwoje kochających się ludzi decyduje się na założenie rodziny. Idealnie gdy pierwsze rodzinne chwile można świętować we własnym mieszkaniu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się dlaczego własne mieszkanie to najlepszy wybór dla młodego małżeństwa.

Koniec z wynajmowaniem

Wiele młodych osób wynajmuje mieszkania. Część z nich dlatego, że tak jest im wygodniej, bo na przykład nie chcą brać kredytu, a nie ma mają wystarczającej ilości gotówki. Inni choć chcieliby kredyt wziąć, nie mogą ze względu na brak zdolności. Ogólnie wynajmowanie mieszkań jest u nas dość popularne i korzysta z tego wiele osób na różnych etapach życia. Jednak większość z nas marzy o tym, że pewnego dnia zamieszka w swoim własnym, wymarzonym mieszkaniu. Dobrym momentem na podjęcie takiej decyzji jest rozpoczęcie nowej, wspólnej drogi życiowej. Zawarcie związku małżeńskiego jest przypieczętowaniem tego, że dwoje ludzi decyduje się na rozpoczęcie wspólnej drogi życiowej.

Preferencyjny kredyt

Czy wiesz, że jako małżeństwo macie szanse na lepsze warunki kredytowe. Bank bierze powiem pod uwagę Wasze wspólne dochody, które zsumowane dają wyższe kwoty niż zarobki jednego z Was. Dzięki temu dla banku jesteście bardziej wiarygodnym kredytobiorcom. To dobra wiadomość zwłaszcza dla tych osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania w całości ze środków własnych.

Rodzina się powiększa

Wybierając mieszkanie dla rodziny warto myśleć przyszłościowo. Być może wkrótce rodzina się powiększy. Kupując mieszkanie warto więc wziąć pod uwagę nie tylko chwilowe potrzeby, ale również to, że sytuacja może się zmienić. Choć nie wszystko w życiu można zaplanować, to przy zakupie mieszkania warto pobawić się w wizjonera i określić wstępnie Wasze plany. Ile dzieci chcielibyście mieć i czy w ogóle. Wtedy łatwiej będzie znaleźć odpowiednie dla was mieszkanie.

Osiedle Marina w Lublinie

Jeśli rozpoczynasz właśnie nową drogę życiową, planujesz powiększenie rodziny lub po prostu szukasz swojego miejsca na ziemi sprawdź osiedle marina w Lublinie. To idealny wybór dla ludzi takich jak ty: młodych, szukających swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania. Idealna lokalizacja to największy atut tej inwestycji. Bliskość Zalewu Zemborzyckiego sprawia, że osiedle jest klimatyczne i kameralne. Rodzice docenią w szczególności bliskość basenów i innych atrakcji rekreacyjnych jak ścieżki piesze i rowerowe. Osiedle jest idealnie przystosowane dla młodych małżeństw i osób z dziećmi. Komfortowe windy, niska zabudowa, funkcjonalne rozkłady mieszkań i zróżnicowane metraże – to wszystko sprawia, że osiedle marina to idealne miejsce do zamieszkania.

Jeśli jesteś zainteresowany wpisz w Google frazę mieszkania Lublin Zemborzyce lub zapoznaj się z ofertą dewelopera firmy WIKANA na stronie osiedlemarina.eu .