Przytulna atmosfera w sypialni – metamorfoza dzięki pościeli 3D

Upalne lato mamy już za sobą, a teraz nastał czas na długie, jesienno-zimowe wieczory. Bez wątpienia każdy z nas uwielbia zanurzyć się w przytulnym łóżku – z książką i herbatą. Jak sprawić, aby nasza sypialnia w prosty i szybki sposób stała się klimatycznym zakątkiem? Piękna pościel 3D będzie odpowiedzią!

Czym jest pościel 3D?

Bez wątpienia każdy z nas choć raz w życiu widział film 3D. A gdyby tak nieco podobne wrażenia przenieść w obręb naszej prywatnej przestrzeni? Otóż pościel trójwymiarowa swój charakterystyczny wygląd osiąga dzięki zastosowaniu tak zwanych farb reaktywnych na całej przestrzeni materiału. Nadruk jest bardzo wyrazisty, o wysokiej rozdzielczości i sprawiający wrażenie bardzo rzeczywistego. Dzięki temu nasze ulubione motywy mogą towarzyszyć nam na co dzień, a w zależności od tego co będzie najbliższe naszemu sercu tej jesieni – możemy stworzyć z naszej sypialni niezwykle klimatyczny zakątek!

Przytulna atmosfera w sypialni - metamorfoza dzięki pościeli 3D

Jakie wzory warto wybrać, by stworzyć piękny efekt?

Niesamowity efekt trójwymiarowości, tak jak powiedziano zależy od kilku czynników. Dzięki nim mamy wrażenie, że przedstawiony obraz już tuż obok nas. To zatem doskonała okazja, aby swoje upodobania, własny styl i wyjątkowe wizerunki przenieść w obręb miejsca, w którym wypoczywamy. Tej jesieni bez wątpienia królują motywy skandynawskie, leśne i rustykalne. Widok prastarej puszczy lub dostojnego wilka doskonale ozdobi wnętrze, a wraz z dodatkami w postaci gałązek i zdjęć zawieszonych na ścianie – stworzy doskonałą kompozycję. Gdy zapragniesz zimy, spraw sobie piękny, biały krajobraz z górskimi szczytami – wieczorami zapal świeczki i delektuj się błogą, ciepłą atmosferą!

Gdzie możemy kupić trójwymiarową pościel?

Wyboru wśród pościeli 3D jest naprawdę sporo. Warto zajrzeć do hurtowni, które oferują wiele rodzajów bielizny pościelowej – w tym tej trójwymiarowej. Co ciekawe, nie jest to duży wydatek, cena pościeli 3D wcale nie jest wyższa niż klasycznej bawełnianej bądź z kory. Warto upodobać sobie konkretne motywy aby w swoim przytulnym wnętrzu – za niewielki koszt i w szybki sposób – stworzyć wyjątkowy klimat!

Zajrzyj do FebeTrade i wybierz swoją pościel 3D w doskonałej cenie »