Szukasz promo na smartfony? Sprawdź, jakie sieci oferują najnowsze telefony w super cenach!

Szukasz promo na smartfony? Sprawdź, jakie sieci oferują najnowsze telefony w super cenach!

Chcesz mieć dobry smartfon, a nie masz ochoty wydawać na niego kilkuset złotych (a w przypadku topowych modeli – nawet więcej)? Sprawdź, jakie są oferty sieci komórkowych – wiele z nich, aby zachęcić klientów do dołączenia, oferuje dobrej jakości smartfony za darmo w zamian za abonament na określony czas.

Oferty sieci komórkowych – twoja szansa na darmowy telefon!

Praktycznie przez cały rok można znaleźć oferty sieci komórkowych, dzięki którym przy zdecydowaniu się na abonament otrzymasz telefon. Może być to np. Xiaomi Red 5A Dual Sim czy nowiutki LG K8. To, jaki smartfon znajduje się w danej ofercie, zależy zarówno od operatora, jak i tego, jakie modele producenci wypuszczają na rynek. Często sieci komórkowe współpracują z wiodącymi markami i najnowsze smartfony są dostępne w ich ofertach już kilka dni po globalnej premierze!

Oczywiście coś za coś – w zamian za nowe urządzenie musisz podpisać umowę abonamentową na określony czas – może być to 12, 24 lub nawet 36 miesięcy. Dlatego przy wyborze nie warto kierować się tylko modelem telefonu, jaki można otrzymać, ale sprawdzić również warunki jego otrzymania. Jeśli mało dzwonisz i SMS-ujesz, może okazać się, że koszt wyłożenia pieniędzy na smartfona wyjdzie znaczniej ekonomiczniej, niż podpisanie abonamentu na określony czas.

Operatorzy zdają sobie z tego sprawę, dlatego oferty, w których dostajesz smartfona w zamian za abonament, skonstruowane są tak, aby rozwiązanie to opłacało się bardziej niż samodzielny zakup telefonu. I dlatego dostaje się na przykład darmowy pakiet danych do wykorzystania, możliwość prowadzenia nielimitowanych rozmów czy inne bonusy w zestawie. Sprawia to, że decydując się na smartfona w abonamencie, zyskujemy zazwyczaj znacznie więcej niż w przypadku np. samodzielnego zakupu urządzenia, a następnie kupowania doładowań.

A ponieważ nikt nie lubi przepłacać – ty zapewne też – sprawdź aktualne oferty sieci komórkowych, wybierz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb, a następnie ciesz wszystkimi możliwościami swojego nowego telefonu!