Jakie perfumy wybrać dla młodej dziewczyny?

Perfumy to nieodzowny towarzysz kobiety, niezależnie od jej wieku i płci. Zapach zawsze jednak powinien być dopasowany do stylu życia, wieku, charakteru. Dzięki temu każda kobieta będzie się w nim czuła jak w drugiej skórze. Jeśli zastanawiasz się, jakie perfumy wybrać na prezent dla młodej damy, zobacz nasze zestawienie najpopularniejszych zapachów dla nastoletnich dziewczyn. Spodobają się one zarówno nastolatkom, jak i nieco starszym dziewczynom.

Jakie perfumy podobają się nastolatkom?

Wiek nastoletni to dla wielu osób fascynacja gwiazdami – kiedyś tymi ze szklanego ekranu czy estrady, dziś Instagrama, YouTube czy Facebooka. Wiele nastolatek to właśnie u celebrytek szuka pomysłu na wyrażenie siebie, inspiruje się ich garderobą, zawartością kosmetyczki, a także chętnie sięga po polecane przez nie zapachy. Nic więc dziwnego, że nastolatki wprost uwielbiają perfumy tworzone przez gwiazdy. Jakie są te najpopularniejsze? W czołówce znajdują się perfumy Beyonce Heat, zapach od Rihanny – Riri, pachnidło Kim Kardashian – Crystal Gardenia, a także propozycja Jennifer Lopez – Glow by Jlo.

Kultowe perfumy dla młodej dziewczyny

Ciekawe zapachy dla młodych kobiet proponują również światowej sławy domy perfumeryjne. Kultowym już zapachem jest pachnidło The One, które sygnowane jest logiem Dolce&Gabbana. Młode kobiety zachwycają zamknięte w nim orientalne nuty, zmieszane z kwiatowymi aromatami. Pachnidło idealnie sprawdzi się w kosmetyczce romantyczek.

Równie luksusowym i eleganckim wyborem będą perfumy Si od Giorgio Armani. Pokocha je każda kobieta bez względu na wiek. Ich zapach to owocowo – szyprowa mieszanka, w której nie brakuje liści czarnej porzeczki, frezji, róży majowej, wanilii, paczuli i akordów drzewnych. Swobodne i pełne niezależności perfumy idealnie sprawdzą się zarówno na randkę, jak i na uczelnie czy do szkoły.

Wyzwolone i pewne siebie buntowniczki, kochające miejski styl życia polubią się natomiast z perfumami Mexx. Zapachy dla kobiet tej marki tworzone są przez czołowych perfumiarzy XXI wieku Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson. Czerpią oni inspirację z energii wielkich miast, które nigdy nie śpią. Znajdujące się na https://www.perfumeria.pl/collections/mexx perfumy Mexx zachwycą każdą młodą elegantkę świeżością i witalnością. Takie odczucia zapachowe zapewniają zamknięte w perfumach Mexx wonie cytrusowe i drzewne. Odnaleźć można je w propozycjach takich jak Mexx City Breeze For Her, Mexx Ice Touch Woman czy Mexx Pure Woman. Idealnie sprawdzą się one na co dzień. Ich lekkie zapachy sprawiają, że bez przeszkód można się w nie ubierać do szkoły czy na uczelnie.