Moda na zdrowe jedzenie – czego szuka współczesny konsument?

Moda na zdrowe jedzenie – czego szuka współczesny konsument?

Popularność produktów bez konserwantów, bogatych w wartości odżywcze i takich, które powstają na bazie „darów natury”, staje się coraz większa. Trend na zdrowe jedzenie zyskuje nowych zwolenników w różnym wieku. Jakich produktów szuka współczesny konsument? Co nowego na rynku?

Smaczne, zdrowe i wysokiej jakości – tak, to możliwe!

W pracy, a także podczas czasu spędzanego w domu lubimy stawiać na małe posiłki, zdrowe przekąski. Nabywamy je w maszynach vendingowych, sklepikach znajdujących się w biurowcach, albo po prostu w popularnych sklepach spożywczych.

Potwierdzają to również analizy przeprowadzone przez firmę Bakalland. Wynika z nich, że 44 proc. badanych sięga po przekąski bakaliowe, kiedy ma ochotę na coś smacznego. Oprócz tego 36 proc. decyduje się na nie, aby dodać sobie energii między posiłkami, a 34 proc. wybiera je podczas spotkań towarzyskich i czasu relaksu.

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest seria Chwyć & Jedz. Znalazły się w niej propozycje z chrupiących orzechów (np. Laskowy blanszowany, Migdał prażony lekko solony, Migdał blanszowany, Orzech włoski Chandler), prażonych ziaren (np. Pestki Dyni prażone lekko solone) oraz bakaliowych mieszanek (Mix studencki). Na uwagę zasługuje to, że zamknięte są w poręcznych opakowaniach i przekąskowej porcji na raz. Taką paczkę bez problemu można schować do torebki albo dziecięcego plecaka.

Bardzo ciekawą ofertę stanowi linia budyniów „Z Serca Natury”. Umilą one każdą wolną chwilę. Desery te nie mają w swoim składzie syropów ani sztucznych barwników, a także cukru. Przykładem są smaki: czekoladowy z belgijską czekoladą, truskawkowy z proszkiem malinowym oraz waniliowy z dodatkiem naturalnej wanilii.

Bezpieczna, szybka i kompletna dostawa – to możliwe!

Dostarczasz bakalie? Sklep internetowy ebakalland.pl jest swego rodzaju odpowiedzią na Twoje potrzeby. Docenisz to miejsce nie tylko za bogaty wybór produktów i intuicyjny proces składania zamówienia. Na plus jest także to, że będziesz mieć dostęp do e-faktury i możliwości śledzenia tego, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka. Oprócz tego platforma ta gwarantuje szybką dostawę. Zamówienie złożone do godziny 12.00., realizowane jest następnego dnia roboczego.