Poznaj e-Konkursy – sposób na darmowe nagrody

Kto z nas choć raz w życiu nie poczuł ochoty na wzięcie udziału w konkursie i sprawdzenie się z innymi uczestnikami. Niezależnie od tego, czego dotyczyć ma rywalizacja, teraz można podjąć ją, ze stroną e-Konkursy. Można znaleźć tam konkursy internetowe podzielone a kilka kategorii, między innymi:

  • wizjonerskie konkursy fotograficzne,
  • konkursy plastyczne dla dzieci i dorosłych,
  • konkursy sms,
  • inne konkursy z nagrodami.

Wizjonerskie konkursy fotograficzne

Aparat fotograficzny posiadamy niemal zawsze przy sobie, dlatego tak bardzo lubimy robić zdjęcia sobie i swojemu otoczeniu. Konkursy fotograficzne to sposób na to, żeby przy okazji fotografowania dodatkowo zarobić albo zdobyć nagrody od sponsorów. Kto wie, może wygrane konkursy staną się przepustką do świata mody lub szansą na własny wernisaż? Jeśli lubisz robić zdjęcia, nie zwlekaj przed przejrzeniem propozycji najnowszych konkursów dla fotografów-amatorów.

Konkursy plastyczne dla dzieci i dorosłych

Jednym z najpopularniejszych działów na portalu e-Konkursy są konkursy plastyczne. Nie ma tygodnia, żeby nie pojawiła się tu nowa propozycja współzawodnictwa o cenne darmowe nagrody. Część konkursów zarezerwowana jest tylko dla najmłodszych uczestników, jednak niejeden konkurs przeznaczony jest tylko dla dorosłych. Różne techniki prac plastycznych i długie terminy na ich realizację sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie atrakcyjną propozycję.

Konkursy sms

Dla osób, które nie są chętne do rozstawania się ze swoim smartfonem, na naszej stronie przygotowaliśmy specjalną zakładkę, gdzie znajdują się konkursy sms. W tym wypadku sprawa jest niezwykle prosta. Wystarczy wysłać wiadomość tekstową na podany numer i czekać na nagrodę. Często wiadomości są losowane, dlatego laureaci wybierani są na podstawie szczęśliwego trafu. Czasem nagroda przyznawana jest osobom, które udzielą odpowiedzi na zadane pytanie. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że za niektóre wiadomości naliczane są dodatkowe opłaty.

Pozostałe konkursy z nagrodami

W portalu e-Konkursy można trafić także inne konkursy aktualne, w których do wygrania są liczne nagrody. Konkursy podzielone są na bardziej szczegółowe kategorie, takie jak konkursy facebook albo konkursy lokalne. Ciekawostką jest to, że w serwisie można korzystać także z forum, gdzie użytkownicy wymieniają się informacjami i wiadomościami na temat konkursów. Część forum jest otwarte także dla gości, jednak do niektórych zakładek można otrzymać dostęp dopiero po wypełnieniu określonych zadań, takich jak darmowa rejestracja czy aktywność na forum.