PREZENT DLA MAMY – CO WYBRAĆ, BY JĄ USZCZĘŚLIWIĆ?

Wszyscy kochamy nasze mamy, a 26 maja każdego roku dostajemy niezwykłą okazję, by wyrazić naszą miłość czymś więcej, niż tylko słowami. Prezent to doskonały pomysł, by uświetnić Dzień Matki. Myślmy jednak niestandardowo – kwiaty były w zeszłym roku, rok wcześniej i jeszcze wcześniej… Może czas ją czymś zaskoczyć? Sprawić, by rzeczywiście ten dzień był dla niej wyjątkowy i niezapomniany? Sprawdź nasze propozycje, gwarantujemy, że ucieszą każdą mamę!

Relaksacyjny masaż

Mamy nie mają łatwo. Najczęściej pracują na dwa etaty – wyrabiają normę czterdziestu godzin tygodniowo, jak większość z nas, a po pracy zajmują się domem, gotowaniem, wyprawieniem dzieci do szkoły i dbaniem o to, by miały zapewnioną rozrywkę. Po tylu aktywnościach każdego dnia można paść na twarz z wysiłku. Dlatego też niezłym pomysłem na prezent na Dzień Mamy może być zapewnienie jej relaksującej wizyty gabinecie masażu.

Możliwości jest naprawdę dużo:

  • Masaż klasyczny
  • Masaż balijski
  • Masaż tajski
  • Masaż Shiatsu (japońska odmiana masażu punktowego – akupresury)
  • Masaż przy pomocy gorących kamieni
  • Masaż antystresowo-regeneracyjny
  • Masaż dla dwojga (gdyby mama chciała zabrać tatę lub koleżankę)

Wizyta w SPA

Każda pani stara się dbać o urodę. Gdy jest jednak przytłoczona obowiązkami i codziennymi zmartwieniami, to coraz trudniej znaleźć czas dla siebie. By jej to umożliwić, możemy zapewnić jej wizytę w SPA. Trzydzieści minut relaksującego i odprężającego peelingu całego ciała, a może „rytuał królewskie chwile” – inspirowany kąpielami Kleopatry w kozim mleku? A co powiesz na maseczkę z bananów i gorącej czekolady, brzmi apetycznie? Osobno można również wykonać pielęgnację twarzy lub spędzić czas w saunie. Wszystkie te atrakcje sprawią, że Twoja mama nie tylko spędzi dzień w ciekawy sposób, ale również jej skóra odzyska blask i miękkość. Wymienione wyżej opcje to tylko niektóre z możliwości – wybór zabiegów, które oferują salony SPA jest imponująca. Część z nich jest położona w malowniczej okolicy, wśród zieleni, co dodatkowo wpływa na komfort osób je odwiedzających.

Sesja fotograficzna

Jeśli chcesz, by Twoja mama poczuła się wyjątkowo, a ten specjalny moment został utrwalony na zawsze, to możesz zaprosić ją na profesjonalną sesję zdjęciową. Zajmą się nią mistrzowie fotograficznego fachu, a o jej piękny wygląd zadbają makijażystki i wizażystki. Zdjęcia mogą odbyć się w studiu fotograficznym lub w plenerze, (jedna z ciekawszych opcji zakłada realizację sesji „pod wodą”). Możesz zapewnić mamie sesję stylizowaną na poprzednie epoki lub naturalną – w rodzinnym gronie, a zdjęcie oprawione w ramkę będzie ozdabiać nasze cztery ściany.

Szczypta kreatywności

Jak pokazują powyższe akapity, wybór prezentów dla mam nie kończy się na nudnych kwiatach, tanim winie lub nietrafionej książce. Przy odrobienie kreatywności i chęci możesz zapewnić mamie niezapomniane przeżycia na Dzień Matki. Piękne wspomnienia to prezent, na jaki każda mama zasługuje!