Sztuczne rzęsy na pasku – zalety przedłużania rzęs w domu

rzesy-do-przedluzania

Lubisz mieć gęste i idealnie podkręcone rzęsy? A może Twoje naturalne rzęsy nie spełniają Twoich oczekiwań, ale nie jesteś do końca przekonania do przedłużania rzęs u kosmetyczki? Spokojnie, istnieją inne sposoby na uwydatnienie spojrzenia, bez konieczności aplikowania sztucznych włosków na stałe, a tym samym obciążania całej powieki. Doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy pragniemy szybko i efektownie podkreślić nasze oczy jest sięgnięcie po sztuczne rzęsy na pasku, które możemy nałożyć i ściągnąć w każdej chwili, co jest niemożliwe w przypadku przedłużonych rzęs na stałe. Poniżej przygotowaliśmy Ci zestawienie kilku najważniejszych zalet stosowania rzęs na pasku. 

 sztuczne rzęsy na pasku

Rzęsy do przedłużania w domu

Zacznijmy od tego, że przedłużanie rzęs w profesjonalnym salonie kosmetycznym to proces, do którego należy się odpowiednio przygotować. Mowa tutaj między innymi o niestosowaniu określonych produktów około 24h przed zabiegiem, czy nie wykonywaniu makijażu. Posiadając rzęsy przedłużone na stałe, należy zachowywać nieustanną ostrożność. Absolutnie nie wolno dłubać w rzęsach, moczyć ich, brudzić, czy stosować tłustych produktów na twarz, które mogłyby przedostać się na sztuczne włoski. Jak więc sama widzisz, ograniczeń jest naprawdę całkiem sporo. To właśnie dlatego bardziej polecamy rzęsy do przedłużania w zaciszu własnego domu, czyli paski lub kępki. Możesz aplikować je zawsze, kiedy najdzie Cię taka ochota, a następnie zdjąć je w kilka sekund. Nie musisz martwić się o to, że przez przypadek uszkodzisz włoski, przez co będziesz zmuszona udać się ponownie do kosmetyki, co wiąże się z kolejnymi kosztami. Tutaj nic Cię nie ogranicza. 

Nie daj się również zmylić stwierdzeniu “na stałe” w przypadku robienia rzęs u kosmetyczki. Wiąże się to z co kilkutygodniowym uzupełnianiem, co również jest bardzo kosztowne. Nie trać więc czasu na takie rzeczy i postaw na rzęsy do przedłużania na pasku lub w postaci kępek, które w żaden sposób Cię nie ograniczą, a uwydatnią Twoje spojrzenie. Każdą sztukę możesz wykorzystać kilkukrotnie pod warunkiem stosowania prawidłowej pielęgnacji.

 rzęsy do przedłużania

Sztuczne rzęsy Wonder Lashes – nr 1 na rynku

Skoro już wiesz, dlaczego warto wybrać rzęsy na pasku lub w kępkach, zamiast przedłużać je w salonie kosmetycznym, pora zastanowić się nad tym, po jaki model sięgnąć. Na rynku znajdziesz mnóstwo rzęs od najlepszych, światowych producentów. Do jednych z najpopularniejszych propozycji należą sztuczne rzęsy Wonder Lashes, dostępne w wielu rozmiarach, czy kształtach. Ogromny wybór modeli znajdziesz m.in. w hurtowni kosmetycznej La Diosa. Wejdź na ladiosa.pl i znajdź idealną opcję dla siebie!